Teekond iseendasse

Kutsun Sind endaga kirjutama, näidates, kuidas mina seda teen. Minu jaoks on kirjutamine teraapiline protsess - küsimustele vastuste saamine. Iial ei tea, kuhu teekond viib. Ometi jõuan kirjutamise lõpuks alati rahu ja selguse seisundisse.
Analüüsin vaid iseennast (aga ka oma juuri), austades teisi ja nende vaba tahet.

1

Minu süda

Kuula, mida Sinu süda Sulle kõneleb. Lase tal rääkida ja kirjuta kuuldu märkmikusse.

2

Minu juured

Lase oma juurtel kõnelda...

3

Minu seksuaalsus

Olen arvanud aastaid, et seksuaalsuhtes olemine on võrdeline armastusega. Seeläbi olen olnud manipuleeritav ja küllap isegi manipuleerinud nii mõnigi kord. Tänaseks olen aru saanud, et seks ja armastus ei pruugi käia käsikäes. Sellest peab lihtsalt teadlik olema. Olen väga tänulik oma naisekeha eest ja kolme lapse eest.

4

Minu emotsioonid ja tunded

Kehas olevad tunded ja emotsioonid. Kõneleb hirm "Mis siis saab?" Ühtlasi tuleb soovitus, et puhkusega saab tunded ja emotsioonid tasakaalu.

5

Minu kolmas silm

"KUULA VAIKUST!" on minu kolmanda silma tänane soovitus. Julgus kuulata ja kuulda. Vaikus ja tasakaal on õnnelik olemise võti. Arengusuund on vaatleja staatusesse jõudmine ja Sa ei imesta enam millegi üle. Teades, et siin maapeal on kõike. Lähtu meelerahust ja võta teadlikult aega taastumiseks. Lõpeta päev Meie Isa palvega, nii püsid tänulikkuses.